Náš príbeh

Záleží nám na tom, aby aj tí, ktorí si nemôžu zaplatiť právnika, dostali odbornú právnu pomoc. Preto spolupracujeme s Centrom právnych služieb, ktoré pomáha klientom nachádzajúcim sa v ťažkej situácii.

Keď sme opustili dobre naštartované kariéry v renomovaných právnických firmách a významných štátnych inštitúciách, rozhodli sme sa, že budeme robiť právo inak. Férovo, odborne, s jasne vymedzenými hodnotami. Verili sme v intuíciu a mali sme sen vybudovať slovenskú rodinnú advokátsku kanceláriu, v ktorej sa klienti budú cítiť ako doma

Vďaka Vám vieme, že sa nám to podarilo. Zúročili sme naše zahraničné štúdium, pôsobenie v medzinárodných kanceláriách a znalosť domáceho trhu. Nebojíme sa postaviť za Vaše práva, podržať Vás v ťažkých situáciách a zastupovať Vás proti silným protivníkom. A zároveň byť ľudskí a otvorení.

Kladieme dôraz na tradičné hodnoty advokátskej profesie. Našu prácu chápeme ako poslanie a vykonávame ju čestne, poctivo a diskrétne. Stojíme denne za Vašimi rozhodnutiami, často životnými rozhodnutiami, preto nám záleží na dlhodobých osobných vzťahoch a vzájomnej dôvere

Sme slovenská advokátska kancelária, ktorá poskytuje profesionálne právne poradenstvo zodpovedajúce najvyšším medzinárodným štandardom. Medzinárodnú spoluprácu staviame na každodennej spolupráci s partnerskými advokátskymi kanceláriami v zahraničí (Izrael, Malta, Španielsko, Dánsko, Luxembursko, Česká republika).

Azda preto nás dnes považujete za špičkovú slovenskú advokátsku kanceláriu na domácom trhu. Aj vďaka Vašej dôvere získavame prestížne medzinárodné a domáce ocenenia.

Spoľahnite sa na nás. Stojíme za Vami.

Medzinárodná ratingová publikácia Chambers Global a Chambers Europe 2016 radí Jozefa Semančína medzi 6 najlepších právnikov na Slovensku pre oblasť bankovníctva a financií. V prestížnej súťaži právnická firma roka 2015, 2017,2018,2019 sme boli zaradení medzi odporúčané kancelárie pre oblasť bankovníctva a financií. Renomovaná publikácia IFLR 1000 v roku 2015 nás zaradila medzi popredné advokátske kancelárie pre oblasť bankovníctva a financií.

Advokátsku kanceláriu Semančín & Partners nájdete v Polus Tower I, Vajnorská 100/A, Bratislava

Na vrch stránky