Právnická firma roka 2020, získali sme ocenenia už po piatykrát.

Advokátska kancelária SEMANČÍN & PARTNERS sa už piatykrát vynikajúco umiestnila v súťaži Právnická firma roka 2020. Pre rok 2020 je veľmi odporúčanou kanceláriou v štyroch kategóriách a odporúčanou v jednej kategórii.

Obhájili sme minuloročné umiestnenie v troch kategóriách a stali sme sa veľmi odporúčanou kanceláriou v kategórii Bankovníctvo a financie, Telekomunikácia a právo informačných technológií a Hospodárska súťaž

Prvýkrát sme sa umiestnili v kategórii Trestné právo, ako veľmi odporúčaná kancelária a Energetika a energetické projekty, ako odporúčaná kancelária.

Bankovníctvo a právo informačných technológií sú dlhodobo základné piliere našej praxe, ku ktorej sa pridáva hospodárska súťaž. Novinkou je trestné právo a ochrana životného prostredia v rámci kategórie Energetika a energetické projekty.

Nerobíme všetko, ale čo robíme, robíme dobre a vážime si, že klienti nám dôverujú. Osobne ma teší úspech v oblasti trestného práva a ochrany životného prostredia, ktorým sa kancelária venuje už niekoľko rokov. Ďakujem kolegom za skvelé umiestnenie “ hovorí Jozef Semančín, riadiaci partner advokátskej kancelárie.

 


Ďalšie novinky

Advokátsku kanceláriu Semančín & Partners nájdete v Polus Tower I, Vajnorská 100/A, Bratislava

Na vrch stránky