O nás


Tím s globálnymi skúsenosťami, zanietenými ľuďmi, odvážnymi nápadmi a taktickými právnymi riešeniami.

Keď sme opustili dobre naštartované kariéry v renomovaných právnických firmách a významných štátnych inštitúciách, rozhodli sme sa, že budeme robiť právo inak. Férovo, odborne, s jasne vymedzenými hodnotami. Verili sme v intuíciu a mali sme sen vybudovať slovenskú advokátsku kanceláriu, v ktorej sa klienti budú cítiť ako doma.

Vďaka Vám vieme, že sa nám to podarilo. Zúročili sme naše zahraničné štúdium, pôsobenie v medzinárodných kanceláriách a znalosť domáceho trhu. Nebojíme sa postaviť za Vaše práva, podržať Vás v ťažkých situáciách a zastupovať Vás proti silným protivníkom. A zároveň byť ľudskí, zrozumiteľní a otvorení.

Naši právnici získali vzdelanie na prestížnych zahraničných univerzitách ako University of Cambridge a bohaté pracovné skúsenosti v poprdných medzinárodných a domácich advokátskych kanceláriách. Všetci advokáti sú členmi Slovenskej advokátskej komory.

Robíme právo inak_Semančín partners.png

Spoľahnite sa na nás, stojíme za Vami.

Potrebujete poradiť? Kontaktujte našich špecialistov


V médiách


Referencie


S Jozefom naša banka spolupracuje dlhodobo v oblasti prípravy komplexnej úverovej dokumentácie. Osobne som Jozefa a jeho tím zažil na viacerých projektových realitných financovaniach, či už išlo o refinancovanie existujúcich nehnuteľností, alebo o nový development. Vážim si doterajšiu spoluprácu s kanceláriou Semančín & Partners, oceňujem ich profesionalitu, časovú flexibilitu, schopnosť pripraviť vyváženú právnu dokumentáciu pre všetky zúčastnené strany a osobnú zainteresovanosť Jozefa ako part...
Jozef Futrikanič, Československá obchodná banka, a.s.